ورق کامپوزیت استارباند

کشور آلمان اولین تولید کننده ورق کامپوزیت در جهان است و این متریال برای اولین بار در این کشور مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه با توجه مدرن شدن ساخت و ساز‌ها، استفاده از ورق کامپوزیت رایج شده است و استفاده از آن به عنوان متریالی سبک و کارآمد، اجتناب ناپذیر است. ورق کامپوزیت استارباند یکی از انواع مدل‌های این ورق است که توسط کارخانه پرمیوم باند تولید میگردد. در ادامه به معرفی و بررسی ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت.

ورق کامپوزیت استارباند

معرفی ورق کامپوزیت استارباند

ورق کامپوزیت استار باند از برندهای تولید شده تحت لیسانس کارخانه پرمیوم باند و یکی از پر فروش ترین آنها می‌باشد که خود انواع مختلفی دارد. این ورق از چندین لایه مختلف ساخته شده است که هر یک از لایه‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی دارند.

ورق کامپوزیت به صورت کلی از مواد معدنی و پلی اتیلن تشکیل می‌شود که در هسته ورق آلومینیوم، کامپوزیت و در دو طرف آن نیز دو لایه ورق آلومینیوم قرار می‌گیرد.

برای افزایش کیفیت و مقاومت موثرتر ورق کامپوزیت، لایه‌های دیگری هم به کار می‌روند و همین افزایش لایه‌ها باعث تفاوت در انواع ورق های کامپوزیت می‌شوند.

استفاده از ورق کامپوزیت استار باند باعث زیبایی نمای ساختمان می‌شود و از همین جهت است که در ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ورق، بهترین متریال برای اجرای شیک ترین و لوکس ترین نماهای ساختمانی است و در دکوراسیون داخلی هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت ورق کامپوزیت استارباند

قیمت ورق کامپوزیت استارباند ثابت نیست و عوامل مختلفی همچون ضخامت آلومینیوم، پوشش رنگ‌های بیرونی ورق‌ها، ابعاد ورق کامپوزیت، قیمت روز مواد پلی اتیلن، قیمت روز ارز خارجی مثل دلار و یورو و عواملی از این دست در تعیین قیمت تاثیر گذار می‌باشند.

برای مشاهده قیمت روز انواع ورق کامپوزیت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در کارخانه پرمیوم باند در تماس باشید. در این مجموعه مدل‌های متنوعی از ورق کامپوزیت مات، ورق کامپوزیت ضد حریق، ورق کامپوزیت استارباند و انواع دیگر عرضه می‌شوند که امکان خرید با مناسب ترین قیمت بازار برای شما فراهم می‌باشد.

کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند

کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند (1)
کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند (2)
کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند (3)
کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند (4)
کالرچارت ورق کامپوزیت استارباند (5)
۰ ۰ votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
۲ Comments
Inline Feedbacks
مشاهده‌ی تمام نظرات
محمد انصاری
محمد انصاری

چطور میتونم از قیمت ها مطلع بشم؟

premiumbond
premiumbond
Admin

سلام وقت بخیر
شما می‌تونید از طریق این صفحه https://premiumbond.com/%D9%88%D8%B1%D9%82-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%AA/ اخرین قیمت های پرمیوم باند رو مشاهده کنید.