Card image cap
چشم انداز

شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش با حفظ و گسترش بازار داخلی بر آن است تا بتواند با دستیابی به سهم بسزایی از بازار جهانی ورق کامپوزیت جایگاه خود را در عرصه بین المللی نیز تثبیت نماید. از آنجایی که دغدغه همیشگی معماران و طراحان ، اجرای ایده های خلاقانه می باشد، این مجموعه همواره می کوشد تا فاصله بین ایده تا واقعیت را با تولید محصولاتی مطابق با نیاز آنها کاهش دهد. در این راستا، ارتقای علمی و نگهداشت سرمایه های انسانی استفاده از دستگاه های مدرن با تکنولوژی جدید که توان تولید متریال های روز دنیا را دارند و حفظ منافع کلیه ذینفعان، مورد نظر خواهد بود. قابل ذکر است شرکت پرمیوم باند در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو، همواره در توسعه کسب و کار به مسئولیت های اجتماعی و توسعه ی پایدار توجه ویژه ای دارد.

Card image cap
اهداف این مجموعه

شرکت پرمیوم باند بزرگترین تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیوم در خاورمیانه می کوشد با مدیریت موثر و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا ،کارکنانی شایسته و مجرب،آزمایشگاه های فوق مدرن و مجهز، محصولاتی نوآورانه منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی و قیمت های کاملا رقابتی هم سطح با برند های معتبر جهانی تولید نماید.از اساسی ترین اهداف این مجموعه کسب رضایتمندی مشتریان و ارائه محصولاتی مطابق با نیاز و سلیقه آنان می باشد که این مهم با اتکا بر تعهد و تخصص کارکنان ،شبکه نمایندگی ها و مطالعات بازار و فضای کسب و کار داخلی و بین المللی محقق گردیده است.این شرکت بر آن است تا با بهبود مداوم فرآیند های تولید،تامین و فروش بتواند همگام با برند های معتبر جهانی به بالاترین میزان اثربخشی و کارایی خود نایل آید.

Card image cap
پرمیوم باند

پرمیوم باند پرمیوم باند یکی از تولید کنندگان پیشتاز در زمینه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیوم با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ایران می باشد که به عنوان برندی جهانی توسط OHIM در سال 2007 به ثبت جهانی رسیده است. پس از این که آقایان سیاح فر و خانداداش واحد تولیدی ورق های کامپوزیت آلومینیوم را با شرکای تجاری خارجی خود ، در امارات متحده عربی راه اندازی کردند، بر آن شدند تا تخصص و تجربه خود در زمینه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیوم را پس از ده سال به سرزمین مادری خود،ایران و شهر شیراز انتقال دهند و به همین منظور شرکتی تحت عنوان شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش را به ثبت رسیده شد. پرمیوم باند با دارا بودن 7 خط تولیدی و بزرگترین آزمایشگاه کنترل کیفیت ورق کامپوزیت آلومینیوم، با مساحتی بالغ بر 80 هزار متر مربع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز واقع شده است. ظرفیت تولید این واحد 7 میلیون متر مربع در سال میباشد که از این حیث بزرگترین کارخانه تولیدی ورق کامپوزیت آلومینیوم در خاورمیانه به شمار می رود. امروزه پرمیوم باند با استفاده از تکنولوژی مدرن، ورق کامپوزیت آلومینیوم را در شش دسته ی متفاوت برای هسته و دوازده کلاس مختلف رنگ برای استفاده در طراحی داخلی و خارجی ساختمان، تبلیغات و تابلوهای علائم و غیره تولید می کند.

برندینگ
سرویس ها

سرویس‌ها

شرکت پرمیوم باند به منظور کسب رضایتمندی مشتریان ،مفتخر به ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی می باشد.از جمله خدمات این مجموعه،ارائه بهترین مشاوره در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی،معرفی مجرب ترین گروه(تیم)های نصب و اجرا، خدمات پس از فروش و مدیریت ارتباط با مشتری می باشد.این مجموعه با بهره مندی از کارکنانی مجرب در زمینه طراحی و اجرا ،کارآمدترین روش ها را برای بکارگیری و اجرای سیستم های ورق های کامپوزیت آلومینیوم ارائه می دهد.شرکت پرمیوم باند با دارا بودن پشتوانه مناسب از مواد اولیه قادر است سفارشات مشتریان خود را با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن با بالاترین کیفیت برآورده سازد.این مجموعه در تلاش است با ارائه محصولاتی که طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ ها را شامل می شود، نیاز معماران ،طراحان و مشتریان خود را برآورده سازد.

مشاهده بیشتر

پس از این که آقایان سیاح فر و خانداداش واحد تولیدی ورق های کامپوزیت آلومینیوم را با شرکای تجاری خارجی خود ، در امارات متحده عربی راه اندازی کردند، بر آن شدند تا تخصص و تجربه خود در زمینه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیوم را پس از ده سال به سرزمین مادری خود،ایران و شهر شیراز انتقال دهند و به همین منظور شرکتی تحت عنوان شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش را به ثبت رسیده شد.

طراحی

توسعه

برندینگ

گواهی نامه‌ها

پرمیوم باند برای جهانی شدن تلاش کرده است تا محصولاتش را با بالاترین کیفیت به بازارهای خارجی عرضه کند و جایگاه ویژه ای را در بین برند های بین المللی پیشرو در صنعت کامپوزیت آلومینیوم در دنیا بدست آورد.از این رو مفتخر به کسب گواهینامه های ملی و بین المللی شده است. این مجموعه موفق به کسب گواهینامه های ملی از آزمایشگاه رازی و سازمان ملی استاندارد ایران و گواهینامه های بین المللی همچون CE، KYNAR500، و FRBS ازIQS انگلستان، ISO 10004 از ITCC ، ISO 9001 از UDEM آلمان و ... از شرکت های بین المللی شده است. لازم به ذکر است که کسب گواهینامه های EN-13501 و ASTM E-84 برای محصولات جدید پرمیوم باند نیز از معتبرترین آزمایشگاه های دنیا صورت پذیرفته است.

گزارشات آزمایشگاهی