ورق کامپوزیت نانوباند

ورق کامپوزیت نانو باند یکی از انواع ورق‌های کامپوزیت تحت لیسانس کارخانه پرمیوم باند است که از سوی طراحان مورد استقبال قرار گرفته است. از زمان‌های قدیم برای نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی از مصالح مختلفی استفاده می‌شود و سعی بر این است که با انتخاب مصالحی با کیفیت، علاوه بر استحکام و مقاومت ساختمان، به زیبایی آن نیز افزوده شود. ورق کامپوزیت نانو باند با دارا بودن این ویژگی‌ها، مناسب برای طراحی داخلی و نمای ساختمان است و جایگزین متریال‌هایی همچون چوب ترمو، سنگ و سایر مصالح شده است. 

ورق کامپوزیت نانو باند برای نمای ساختمان

می‌توان از ورق‌های کامپوزیت مشابه با متریال‌های قدیمی برای نمای ساختمان استفاده کرد به عنوان  مثال ورق کامپوزیت با طرح سنگ، جایگزینی مستحکم و زیبا برای سنگ است که البته مزایا و معایبی هم نسبت به سنگ دارد.

ورق کامپوزیت نانو باند دارای انواع رنگ بندی جذاب است که با توجه به نمای ساختمان و فضای مورد نظر، می‌توانید طرح و رنگ دلخواه را انتخاب و تهیه کنید. ورق کامپوزیتی که برای نما استفاده می‌شود باید دارای خصوصیاتی باشد که در مقابل عواملی همچون بارندگی و تابش نور خورشید، آسیبی به آن وارد نشود پس لازم است در زمان خرید، این نکته را مدنظر قرار دهید.

انواع ورق کامپوزیت نانو باند

ورق کامپوزیت نانو باند در رنگ‌های سفید، مشکی، آبی، قرمز، طلایی و بسیاری دیگر از رنگ بندی‌ها، طراحی می‌شود. همچنین از نظر طرح بندی شامل مدل‌های ورق کامپوزیت ضدحریق، ورق کامپوزیت خش دار، ورق کامپوزیت شاین، ورق کامپوزیت طرح چوب، ورق کامپوزیت طرح سنگ، ورق کامپوزیت طرح آجر و … می‌باشد. 

ویژگی‌های ورق کامپوزیت نانوباند

از ویژگی‌های ورق کامپوزیت نانو باند می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

کیفیت بسیار بالا ورق کامپوزیت نانوباند

کیفیت ورق کامپوزیت نانو باند کاملا تضمینی است. تکنولوژی پیشرفته تولید، دلیلی بر ادعای با کیفیت بودن این ورق است.

وزن سبک و راحتی در نصب

ورق کامپوزیت نانو باند وزن سبکی دارد که حمل و نقل آن را آسان کرده است. همچنین وزن مناسب این ورق باعث راحتی در نصب هم می‌شود. برش و شکل دهی آسان ورق از دیگر مزیت‌های سبک وزن بودن ورق کامپوزیت نانو باند می‌باشد.

مقاومت بالا در برابر ضربه

ورق کامپوزیت نانوباند به دلیل تکنولوژی پیشرفته تولید و تطابق با استانداردهای اروپایی، مقاومت بالایی در برابر ضربات دارد و به راحتی آسیب نمی‌پذیرد. این نوع ورق نما در برابر ضربه‌های محیطی نظیر تگرگ شدید و بوران نیز ضد ضربه است.

مقاومت بالا در برابر شرایط جوی

مواد اولیه با کیفیتی که در ساخت ورق کامپوزیت نانوباند استفاده شده‌اند، منجر به ثبات رنگ و حفظ کیفیت و زیبایی ورق می‌شوند و با گذشت چند سال از استفاده این ورق، اثری از آسیب دیدگی آن در مقابل شرایط جوی مختلف، دیده نمی‌شود.

رنگ‌های متنوع

بالاتر هم اشاره شده که ورق کامپوزیت نانوباند در رنگ‌های مختلف طراحی می‌شود تا مشتری بتواند رنگ دلخواه را انتخاب کند. رنگ ورق کامپوزیت به دلیل مقاومت چسبندگی بالایی که با لایه آلومینیومی دارد، پوسته پوسته نمی‌شود.

قیمت ورق کامپوزیت نانو باند شیراز

در وب سایت پرمیوم باند در رابطه با انواع ورق کامپوزیت و لیست قیمت ورق های کامپوزیت معمولی و ضد حریق، اطلاعاتی قرار داده شده است که می‌توانید برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت و سپس خرید، از این اطلاعات بهره‌مند شوید. همچنین به دلیل تغییرات نرخ ارز و تغییر در قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت ورق کامپوزیت، می‌توانید برای استعلام قیمت  ورق کامپوزیت نانوباند شیراز و سپس خرید، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند

کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (1)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (2)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (3)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (4)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (5)