ورق کامپوزیت نانوباند

ورق کامپوزیت نانوباند یکی از انواع ورق‌های کامپوزیت تحت لیسانس کارخانه پرمیوم باند است که از سوی طراحان مورد استقبال قرار گرفته است. از زمان‌های قدیم برای نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی از مصالح مختلفی استفاده می‌شود و سعی بر این است که با انتخاب مصالحی با کیفیت، علاوه بر استحکام و مقاومت ساختمان، به زیبایی آن نیز افزوده شود. ورق کامپوزیت نانوباند با دارا بودن این ویژگی‌ها، مناسب برای طراحی داخلی و نمای ساختمان است و جایگزین متریال‌هایی همچون چوب ترمو، سنگ و سایر مصالح شده است.

ورق کامپوزیت نانوباند برای نمای ساختمان

می‌توان از ورق‌های کامپوزیت مشابه با متریال‌های قدیمی برای نمای ساختمان استفاده کرد به عنوان  مثال ورق کامپوزیت با طرح سنگ، جایگزینی مستحکم و زیبا برای سنگ است که البته مزایا و معایبی هم نسبت به سنگ دارد.

ورق کامپوزیت نانوباند از دو ورقه آلومینیومی نازک متصل به یک ماده هسته تشکیل شده است. ورق کامپوزیت نانوباند دارای انواع رنگ بندی جذاب است که با توجه به نمای ساختمان و فضای مورد نظر، می‌توانید طرح و رنگ دلخواه را انتخاب و تهیه کنید. ورق کامپوزیتی که برای نما استفاده می‌شود باید دارای خصوصیاتی باشد که در مقابل عواملی همچون بارندگی و تابش نور خورشید، آسیبی به آن وارد نشود پس لازم است در زمان خرید، این نکته را مدنظر قرار دهید.


قیمت ورق کامپوزیت

انواع ورق کامپوزیت نانوباند
ویژگی‌های ورق کامپوزیت نانوباند
انواع ورق کامپوزیت نانوباند

ورق کامپوزیت نانوباند در رنگ‌های سفید، مشکی، آبی، قرمز، طلایی و بسیاری دیگر از رنگ بندی‌ها، طراحی می‌شود. همچنین از نظر طرح بندی شامل مدل‌های ورق کامپوزیت ضدحریق، ورق کامپوزیت خش دار، ورق کامپوزیت شاین، ورق کامپوزیت طرح چوب، ورق کامپوزیت طرح سنگ، ورق کامپوزیت طرح آجر و … می‌باشد.

ویژگی‌های ورق کامپوزیت نانوباند

از ویژگی‌های ورق کامپوزیت نانوباند می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

کیفیت بسیار بالا ورق کامپوزیت نانوباند

کیفیت ورق کامپوزیت نانوباند کاملا تضمینی است. تکنولوژی پیشرفته تولید، دلیلی بر ادعای با کیفیت بودن این ورق است.

وزن سبک و راحتی در نصب

ورق کامپوزیت نانوباند وزن سبکی دارد که حمل و نقل آن را آسان کرده است. همچنین وزن مناسب این ورق باعث راحتی در نصب هم می‌شود. برش و شکل دهی آسان ورق از دیگر مزیت‌های سبک وزن بودن ورق کامپوزیت نانوباند می‌باشد.

مقاومت بالا در برابر ضربه

ورق کامپوزیت نانوباند به دلیل تکنولوژی پیشرفته تولید و تطابق با استانداردهای اروپایی، مقاومت بالایی در برابر ضربات دارد و به راحتی آسیب نمی‌پذیرد. این نوع ورق نما در برابر ضربه‌های محیطی نظیر تگرگ شدید و بوران نیز ضد ضربه است.

مقاومت بالا در برابر شرایط جوی

مواد اولیه با کیفیتی که در ساخت ورق کامپوزیت نانوباند استفاده شده‌اند، منجر به ثبات رنگ و حفظ کیفیت و زیبایی ورق می‌شوند و با گذشت چند سال از استفاده این ورق، اثری از آسیب دیدگی آن در مقابل شرایط جوی مختلف، دیده نمی‌شود.

رنگ‌های متنوع ورق کامپوزیت نانوباند

بالاتر هم اشاره شده که ورق کامپوزیت نانوباند در رنگ‌های مختلف طراحی می‌شود تا مشتری بتواند رنگ دلخواه را انتخاب کند. رنگ ورق کامپوزیت به دلیل مقاومت چسبندگی بالایی که با لایه آلومینیومی دارد، پوسته پوسته نمی‌شود.

تطبیق پذیری ورق کامپوزیت نانوباند

ورق کامپوزیت نانوباند را می‌توان برش داد و به گونه ای که میخواهید شکل دهید، و می‌توان ورق کامپوزیت نانوباند را در رنگ‌ها و قیمت‌های مختلف در پروژه خود استفاده کنید. ورق کامپوزیت نانوباند همچنین می‌تواند با سایر مصالح ساختمانی مانند شیشه، سنگ یا چوب برای ایجاد ویژگی‌های معماری منحصر به فرد و چشمگیر استفاده شوند.


تماس با پرمیوم باند

خرید و قیمت ورق کامپوزیت نانوباند

در وب سایت پرمیوم باند در رابطه با انواع ورق کامپوزیت و لیست قیمت ورق های کامپوزیت معمولی و ضد حریق، اطلاعاتی قرار داده شده است که می‌توانید برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت و سپس خرید، از این اطلاعات بهره‌مند شوید. همچنین به دلیل تغییرات نرخ ارز و تغییر در قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت ورق کامپوزیت، می‌توانید برای استعلام قیمت دقیق و به روز ورق کامپوزیت نانوباند و سپس خرید، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند

کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (1)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (2)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (3)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (4)
کالرچارت ورق کامپوزیت نانوباند (5)