ورق کامپوزیت آلوباند

یکی از انواع ورق کامپوزیت پرمیوم باند، ورق کامپوزیت آلوباند است که می‌تواند برای موارد مختلفی همچون ساختمان سازی، پارتیشن سازی، ساخت سقف کاذب، ساخت تابلوهای تبلیغاتی و غیره مورد استفاده قرار داد. آنچه که باعث کاربرد گسترده این ورق در صنایع مختلف شده است، خصوصیات منحصر به فرد آن از جمله مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط محیطی مختلف و استحکام فراوان در مقابل سرما و گرما می‌باشد. در ادامه با ویژگی‌های ورق‌های کامپوزیت آلوباند آشنا میشوید. لطفا با ما همراه باشید.

ورق کامپوزیت آلوباند

معرفی ورق کامپوزیت آلوباند

ورق کامپوزیت آلوباند محصولی از شرکت آمریکایی آلوباند می‌باشد که یکی از تولید کننده‌های بزرگ ورق کامپوزیت در جهان محسوب می‌شود. ورق کامپوزیت آلوباند انتخاب بسیاری از طراحان بین المللی برای پروژه‌های عظیم است و برای ساخت ساختمان‌های بزرگی همچون برج خلیفه امارات متحد عربی، اسکیدمور، اوینگ ومریل، مرکز تعلیم انفوسیس هند، فرودگاه شرم الشیخ مصر، برچ کیپکو، هتل هالیدی ابوظبی و بسیاری دیگر از این ورق استفاده شده است. کارخانه پرمیوم باند تولید کننده این نوع ورق در داخل ایران می‌باشد.

ورق کامپوزیت آلو باند با میزان تولید تراکم کم و کامپوزیت آلومینیومی آینه ای خورشیدی با تراکم بالا در سطح تجاری عرضه می‌شود.


قیمت ورق کامپوزیت

کاربرد ورق کامپوزیت آلوباند

ورق کامپوزیت به طور گسترده‌‌ای در جهت برآوردن نیازهای مدرن در حوزه‌های ساختمان سازی استفاده میگردد. این متریال در طول سال‌ها جزو مصالح اصلی ساختمان‌ها شده است و برای دکوراسیون داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق کامپوزیت آلوباند در نمای ساختمان
ورق کامپوزیت آلوباند در پارتیشن سازی
ورق کامپوزیت در سقف کاذب
استفاده از ورق کامپوزیت آلوباند برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی
سایر موارد استفاده از ورق کامپوزیت آلو باند
ورق کامپوزیت آلوباند در نمای ساختمان

از کاربردهای اصلی ورق کامپوزیت آلو باند برای نمای ساختمان است. ورق کامپوزیت به دلیل خصوصیاتی همچون وزن سبک، مقاوم در برابر باران اسیدی، تنوع بالای رنگ بندی و طرح بندی و غیره در نماسازی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمای ساختمان با قرار داشتن در معرض آلودگی‌ها، بارندگی‌ها و تابش نور خورشید، نیاز به یک لایه محافظ دارد و با استفاده از ورق کامپوزیتی آلوباند، می‌توان این پوشش محافظتی را ایجاد کرد و مانع از آسیب به سطح خارجی و داخلی ساختمان شد.

ورق کامپوزیت آلوباند در پارتیشن سازی

ادارات و ساختمان‌های تجاری مختلف از پارتیشن برای بهینه سازی فضای شرکت خود استفاده می‌کنند. این پارتیشن‌ها به صورت عمودی و افقی چیده می‌شوند و سطح فضا را افزایش می‌دهند.

استفاده از ورق کامپوزیت برای پارتیشن سازی هم کاربرد دارد. تاثیر ورق کامپوزیت برای ساخت پارتیشن، در تراز کردن سطح است. این متریال، سطح را صاف می‌کند تا پارتیشن عالی و جذاب به نظر برسد.

ورق کامپوزیت در سقف کاذب

کاربرد دیگر ورق کامپوزیت برای طراحی داخلی ساختمان‌ها، در سقف کاذب است. ورق کامپوزیت آلوباند از هسته پلی اتیلن تشکیل شده است و به همین دلیل مقاوم در برابر حرارت می‌باشد همچنین با دارا بودن خواص مکانیکی، مقاومت در برابر گرد و غبار و مقاومت در آب و هوای مختلف، مناسب برای استفاده در طراحی سقف کاذب نیز هست.

استفاده از ورق کامپوزیت آلوباند برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی

ورق کامپوزیتی آلوباند بسیار محکم است و برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی هم استفاده می‌شود. مجموعه مواد اولیه به کار رفته در ورق، آن را برای نمایش دهی تابلوهای تبلیغاتی ایده آل کرده است و در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی نیز مقاومت دارد.

سایر موارد استفاده از ورق کامپوزیت آلو باند

سایر موارد استفاده از ورق کامپوزیت آلو باند نیز به شرح زیر هستند :


تماس با پرمیوم باند

قیمت ورق کامپوزیت آلو باند

با بررسی قیمت ورق کامپوزیت آلوباند متوجه خواهید شد که این ورق دارای قیمت معقولی است اما ممکن است به دلایل تغییر نرخ ارز، قیمت این متریال ثابت نباشد و روزانه تغییراتی در آن رخ دهد. می‌توانید قیمت روز ورق کامپوزیت آلوباند را از کارشناسان پرمیوم باند استعلام کنید.

کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند

کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند (1)
کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند (2)
کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند (3)
کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند (4)
کالرچارت ورق کامپوزیت الوباند (5)