ورق کامپوزیت کن باند

ورق کامپوزیت کن باند از محصولات تولید شده تحت لیسانس کارخانه پرمیوم باند است که با وجود خصوصیات منحصر به فرد خود تبدیل به یکی از متریال‌های پراستفاده و موثر در محیط داخلی و خارجی ساختمان‌ها شده است. از این ورق کامپوزیت به عنوان محافظ و عایق گرما و سرما استفاده می‌شود و به دلیل آنکه در فرایند تولید خود مراحل آب بندی را طی کرده است، مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و بارندگی نیز می‌باشد. در ادامه این مطلب با ورق کامپوزیت کن باند بیشتر آشنا خواهید شد
ورق کامپوزیت کن باند

معرفی ورق کامپوزیت کن باند

ورق کامپوزیت کن باند یکی از انواع ورق‌های کامپوزیت پرمیوم باند است که مورد توجه ساختمان سازان، شرکت‌های تولید کننده تابلوهای تبلیغاتی، معماران و غیره قرار گرفته است. با استفاده از ورق کامپوزیت می‌توان یک عایق محافظ سرما و گرما ایجاد و از نفوذ آب و رطوبت هم جلوگیری کرد.


قیمت ورق کامپوزیت

مزایای استفاده از ورق کامپوزیت کن باند
کاربردهای ورق کامپوزیتی کن باند
مزایای استفاده از ورق کامپوزیت کن باند

کاربردهای ورق کامپوزیتی کن باند

کاربرد ورق کامپوزیت فقط برای ساختمان سازی نیست. در هر سطحی که نیاز به عایق و محافظ می‌باشد، استفاده از این نوع ورق کامپوزیت می‌تواند کاربرد داشته باشد از جمله تابلوهای تبلیغاتی، پارتیشن، تابلوی فروشگاه‌ها و بسیاری موارد دیگر.

اگر هدف استفاده از ورق کامپوزیت کن باند برای محیط‌های خارجی باشد، نیاز است ورقی تهیه کنید که با دارا بودن لایه محافظ، در برابر شرایط جوی نامساعد و بارندگی‌ها مقاوم باشد اما ورق کامپوزیتی که در محیط داخلی نصب می‌شود، نیازی به لایه محافظ ندارد.


تماس با پرمیوم باند

قیمت و خرید ورق کامپوزیت کن باند

قیمت ورق کامپوزیت کن باند به علت تغییر قیمت مواد اولیه ساخت ورق ها دائما در حال تغییر است. شما می‌توانید برای مشاوره و خرید ورق کامپوزیت کن باند با کارشناسان مجموعه پرمیوم باند در ارتباط باشید.

کالرچارت ورق کامپوزیت کن باند

کالرچارت ورق کامپوزیت کن باند، در واقع همان رنگ بندی‌هایی است که از رنگ‌های روشن تا تیره را شامل می‌شود.

ورق کامپوزیت کن باند (1)
ورق کامپوزیت کن باند (2)
ورق کامپوزیت کن باند (3)
ورق کامپوزیت کن باند (4)
ورق کامپوزیت کن باند (5)